godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Godzina Kodowania

godzinakodowaniaW ramach obchodzonego na całym świecie Tygodnia Edukacji Informatycznej przypadającym w tym roku w dniach 4-10 grudnia zachęcamy uczniów klas pierwszych do wzięcia udziału w Godzinie Kodowania (programowania). Godzina Kodowania jest globalną akcją, w której udział biorą dziesiątki milionów uczniów na wszystkich etapach nauki z ponad 180 krajów. Jednogodzinne samouczki są dostępne w ponad 40 językach.
W naszej szkole Godzina Kodowania zostanie zorganizowana w dniu 7 grudnia (dokładna godzina zostanie podana po zamknięciu listy uczestników), w czasie której zainteresowani uczniowie będą mogli poznać komendy i składnię języków programowania JavaScript lub Python. Każdy uczestnik po zakończeniu Godziny Kodowania będzie miał możliwość pobrania do wydruku imiennego Certyfikatu.

Zgłoszenia do dnia 6 grudnia godz. 9.50 oraz dodatkowe informacje u p. Grzegorza Kraus sala 201.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015