godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Koncert Charytatywny "Otwarte Serca dla Sebastiana"

Impreza zorganizowana w Agorze w minioną sobotę 8 czerwca, przyniosła wiele satysfakcji i wzruszeń. Oprócz występów min. Natalii Zastępy- finalistki The Voice of Poland, Kabaretu Amelijush, Zespołu Dym Knf i licytacji prowadzonej przez Mariusza Kałamagę, na szczególne uznanie i wielki szacunek zasługuje zaangażowanie młodzieży naszej szkoły. O oprawę muzyczną zadbali Weronika Kowolik, Miłosz Nowak, Arek Fatyga, Justyna Randak, Patryk Werajtis oraz prawie cała klasa Sebastiana- czyli 1e:) Wspaniali wolontariusze z klasy 2 eg oraz 1 e - bez nich nie wyobrażamy sobie tej akcji. Nasze kochane dziewczyny konferansjerki Paulina Głogowska i Wiktoria Ladra - były rewelacyjne. Cała rzesza osób, które upiekły przepyszne ciasta, a także pomoc Pana Marcina Lachowskiego wraz z żoną Agnieszką były przysłowiową kropką nad "i". Nie znajdujemy słów, którymi możemy podziękować za pomoc! Wielkie podziękowania kierujemy w stronę ucznia 3 inf c Szymona Palki za stworzenie strony internetowej i fanpage'a dla Sebastiana.
Dzięki koncertowi zebrano sporo środków finansowych na rehabilitację Sebastiana Rot. Pełną kwotę podamy w najbliższych dniach, gdyż wciąż spływają na konto fundacji pieniążki od różnych osób.

Iwona + Witek

 

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015