godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Konkurs Wiedzy o Inżynierii Materiałowej

konkwiedzyinzynieria19W czwartek 16 maja 2019 roku odbył się finał II Konkursu Wiedzy o Inżynierii Materiałowej, organizowany przez Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej w Katowicach. Konkurs ten składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie zadaniem uczestników było przygotowanie referatu na wybrany temat, związany z nowoczesnymi materiałami i ich zastosowaniem. Do drugiego etapu zakwalifikowano tylko 15 prac. W gronie tym znalazło się trzech uczniów naszej szkoły z klasy I mechatronicznej: Adam Michalik, Karol Orszulik i Jakub Nowak. Ale to nie koniec… Następnie należało przygotować prezentację z wybranego tematu i przedstawić ją w ramach XXI Międzynarodowej Studenckiej Sesji Naukowej „Materiały i Technologie XXI wieku”. Uczniowie zaprezentowali swoje prace w sposób bardzo profesjonalny. Prace, które zakwalifikowano do etapu finałowego zostały opublikowane w materiałach konferencyjnych. Komisja Konkursowa przyznała wyróżnienie dla Adama Michalika. Gratulujemy sukcesu!

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015