godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Miejski Konkurs Językowy na List 2019

W 8.03.2010. gościliśmy w naszej Szkole laureatów i uczestników XV edycji Miejskiego Konkursu Językowego na List. W tym roku temat dotyczył naszych planów, nadziei i ambicji. Laureaci, uczniowie bytomskich szkół podstawowych i gimnazjów, otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody, ufundowane przez bytomski Wydział Kultury i Sportu, Radę Rodziców ZSTiO oraz zaprzyjaźnionych sponsorów. Konkurs już od kilku lat odbywa się pod Patronatem Prezydenta Bytomia i Pan Wiceprezydent Adam Fras zaszczycił nas swoją obecnością, Konkurs przyniósł wiele satysfakcji uczestnikom oraz organizatorom, a wzrastające zainteresowanie motywuje nas do kontynuacji tego przedsięwzięcia.

galeria zdjęć

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015