godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Dzień 5 marca – EUROPEJSKI DZIEŃ GEODETY!

W związku z tym uczniowie kierunku geodezyjnego naszej szkoły dla naszych zaproszonych gości spoza naszej szkoły w ramach świętowania przygotowali mnóstwo ciekawych zabaw związanych z geodezją, aby zarazić pasją do niej  i w formie zabawy troszeczkę tę dziedzinę przybliżyć
Zaproszeni uczniowie z Gimnazjum 3, Gimnazjum 7, Gimnazjum 9 oraz Gimnazjum 6 wzięli udział w poszczególnych zadaniach: trafienie do kubka z wodą za pomocą pionu przywiązanego do paska, rozwiązywanie zagadek i łamigłówek, szukanie punktów, które miały przypisane litery i tworzyły hasło przy użyciu tachimetru, kartograficzna zgadywanka, ustawianie tyczek w pionie w stojaku, poznanie szerszego wykorzystywania geodezji.
Za każde zadanie otrzymywali punkty i grupa, która zebrała najwięcej wygrywała drobne upominki
1 miejsce zajęła grupa z Gimnazjum 7, serdecznie gratulujemy raz jeszcze!
Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za zaangażowanie i świetną zabawę, oczywiście zapraszamy za rok! Szczególne podziękowania jeszcze dla Natalii Troczyńskiej z klasy 2EG, która zaplanowała całą uroczystość! P.S. Takich mamy zdolnych uczniów na kierunku technik geodeta! Serce rośnie Słowa nie oddają zabawy, jaka towarzyszyła nam w tym dniu, więc zapraszamy do zobaczenia zdjęć

Agnieszka Bińczak i Marta Gołąbek

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015