godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Informatycy u informatyków


22.01 uczniowie klasy 3 informatycznej odwiedzili COIG S.A. - firmę specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. Głównym celem wizyty było poznanie zasad panujących w przedsiębiorstwie informatycznym oraz zwiedzenie różnych typów serwerowni, którymi dysponuje firma.

DataCenter to nie tylko potocznie mówiąc komputery, to kilometry mediów transmisyjnych, dziesiątki szaf oraz rozbudowane systemy chłodzenia i zasilania. Dzięki pracownikom COIG uczniowie mogli poznać zasady funkcjonowania, ale również warunki pracy w tym wyjątkowym miejscu. Na co dzień korzystamy z różnego rodzaju usług internetowych, lecz mało kto ma okazję zobaczyć jak i gdzie "bije serce" informatycznych systemów.

 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015