godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Jasełka po niemiecku czyli tzw. KRIPPENSPIEL

Jak co roku w naszej przyszkolnej Parafii p.w. NSPJ, odbyło się bożonarodzeniowe kolędowanie połączone z Jasełkami. Tym razem  postawiliśmy na wersję niemieckojęzyczną. Nasi uczniowie z klasy 2 Inf-OZE zaprezentowali nie tylko swoje umiejętności artystyczne, ale również językowe, jakie osiągają w nauce języka niemieckiego. Jak wypadli? Zobaczcie i oceńcie sami jeszcze raz! Zapraszamy na fotorelację.
Małgorzata Nagolska
Paweł Pawleta

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015