godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Uczestnictwo w wykładach w Politechnice Śląskiej klasy 2 OZE

Dnia 26 października klasa 2 OZE, tak jak tydzień wcześniej ich starsi o rok koledzy i koleżanki, miała okazję uczestniczyć w serii wykładów realizowanych przez Politechnikę Śląską w Gliwicach, Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki dotyczących bloku energetycznego. Na wykładach uczniowie mogli przyjrzeć się problemowi zanieczyszczenia powietrza substancjami gazowymi i pyłowymi, stanem obecnym energetyki jądrowej na świecie i w Polsce oraz czym są płyny nienewtonowskie.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015