godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

ZSTiO w kinie

W dniu 12 października a href="/images/jpg/kino.jpg">abs2018-01s2018 roku uczniowie naszej szkoły udali się do Cinema City na film "303. Bitwa o Anglię". Głównymi bohaterami są Polscy piloci tworzący Dywizjon 303 którzy, stają do walki w bitwie o Anglię . Pokazano ogromną zawziętość polskich lotników, ich brawurę i niesamowite poświęcenie, zarazem nie robiąc z nich ideałów, świętych ani tym bardziej świętoszków. Wszyscy oni motywowani są przede wszystkim przez dwa pragnienia: odpłacenia wrogowi i zajmowania się tym, co potrafią i kochają. A potrafią i kochają latać i strzelać do wroga. To o nich Winston Churchill powiedział " Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym".

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015