godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Hiszpańscy nauczyciele w ZSTiO

naucz z huelvy-sOd wtorku gości w naszej szkole delegacja z Hiszpanii. Są to nauczyciele szkoły dla dorosłych C.E.PER. Lazareto y Secciones z Huelvy. Przypomnijmy, że parę miesięcy temu, kilka dni w Huelvie spędzili nasi nauczyciele. Mobilność hiszpańskiej kadry do Bytomia to po części efekt działań właśnie naszych wysłanników. Działanie jest bardzo podobne do tych, jakie ostatnio realizują członkowie grona pedagogicznego ZSTIO. W jego skład wchodzą wizyty w placówkach kształcenia o profilach bądź formach zbliżonych do szkoły wysyłającej, formalne i nieformalne spotkania i debaty. Głównym celem natomiast jest poznanie różnych podejść edukacyjnych stosowanych w wielu europejskich krajach i przeniesienie pewnych rozwiązań do placówki macierzystej. Wszystko to oczywiście w ramach programu Erasmus+.

W ciągu kilku ostatnich dni belfrzy z Huelvy odwiedzili oczywiście szkołę organizującą mobilność, czyli Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, dodatkowo również Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytomiu, Centrum Edukacji Szansa w Bytomiu, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Piekarach Śląskich oraz Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu. Klasy z językiem hiszpańskim w ZSTIO miały również okazję spotkać się z gośćmi podczas zajęć. Wizyta kończy się w sobotę.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015