godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mechatronik walczy o stypendium

Niezmiernie miło Nam poinformować, że niesamowity sukces odnieśli uczniowie klasy 3 mechatronicznej. Nikodem Bartnik dostał się do wielkiego grona 10 finalistów konkursu o stypendium na Kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Wydziale AEiI Politechniki Śląskiej. Konkurs dotyczył zaprojektowania czegoś użytecznego i zrobienia do tego naukowego opracowania. Udało się i zaraz na początku kwietnia - walczymy w Wielkim finale.
Mało tego uczniowie Seweryn Rusecki oraz Łukasz Maroń otrzymali wyróżnienie II stopnia tzn, że ich prace również zostały zauważone, jednak ze względu na bardzo dużą konkurencję zajęli miejsce poza ścisłym finałem. Trzymajmy kciuki za NIKODEMA -- Obecnie "stażuje się" w Irlandii, ale zaraz po powrocie mimo Świąt zaczynamy przygotowania do finału.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015