godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Aleja Krzemowa 2018

Już we wtorek 20 marca w ZSTiO kolejna edycja cyklu Aleja Krzemowa. W tym dniu będzie można spotkać, porozmawiać i posłuchać prelekcji przedstawicieli firm, którzy z własnego pomysłu stworzyli dobrze prosperujące firmy.
Zapraszamy wszystkich na szkolnego Facebooka, gdzie można będzie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą m.in. koszulki ufunkowane przez firmę Jujubee  producenta gier komputerowych oraz wydawnictwo Helion . W tym dniu lekcje odbywaja się wg planu.
Klasy, które idą na wykłady: 
godz. 9.00 - II OZE,  I inf B - aula
godz. 10.00 - klasy IV EKO,  IV EG,  IV inf B  - aula

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015