godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

PI - więcej niż liczba

pi2018aWe wtorek 13 marca 2018 świętowaliśmy urodziny Ludolfiny. Święto liczby PI przypada co roku na 14 marca, ale u nas już dziś, odbył się kolejny już turniej "W poszukiwaniu liczby Pi". W zmaganiach brało udział sześć drużyn z bytomskich klas gimnazjalnych. W czasie konkursu przybliżona została historia liczby Pi. Uczniowie zmagali się z quizem, zadaniami, rebusami oraz mogli obserwować drukowanie PI w 3d. Na zakończenie wszyscy mieli możliwość zobaczenia i zdobycia wiedzy na temat pomiarów geodezyjnych. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015