godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Konkurs Eurotour

W dniu 09.03.2018 po raz kolejny odbył się konkurs pt. „Eurotour” adresowany do uczniów bytomskich i rudzkich szkół podstawowych. Uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniami z zakresu historii, geografii, sportu i kultury krajów Unii Europejskiej. Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 30 w Rudzie Śląskiej, drugie i trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu. Podczas konkursu zostały zaprezentowane umiejętności artystyczne naszego szkolnego zespołu.

galeria

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015