godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Olimpiada Teologii Katolickiej

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy od wielu lat zakwalifikowali się do Diecezjalnego etapu Olimpiady Teologii Katolickiej. 7 marca w auli Jana Pawła II w Gliwicach Patryk Werajtis i Kacper Szymaniak reprezentowali ZSTiO podczas tegorocznych zmagań na temat: "Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka" . Ostatecznie obydwaj zajęli wysokie miejsca, można powiedzieć, tuż za podium, zostali docenieni i nagrodzeni przez Kurię Diecezjalną w Gliwicach. Serdecznie dziękuję za trud włożony w przygotowania do konkursu.

Paweł Pawleta.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015