godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Pamięci zabitych górników. Lekcja historii w kopalni "Wujek"

W dniu 27 lutego 2018 r. klasy 3 ego i 4 informatyczna B uczestniczyły w zajęciach w Izbie Pamięci Kopalni "Wujek", gdzie przywódca strajku z grudnia 1981 pan Stanisław Płatek przedstawił historię kopalni i opisał tragiczne wydarzenia, w których zginęło 9 górników z rąk ZOMO. Następnie zwiedziliśmy Izbę Pamięci i obejrzeliśmy film "Życiorysy z bliznami" przedstawiający tamte tragiczne wydarzenia. Na koniec złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem poległych górników KWK "Wujek". galeria

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015