godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Srebrni koszykarze

1W dniach 13 i 19 lutego, w hali OSiR, przy ul. Kosynierów, odbyły się mistrzostwa Bytomia w koszykówce juniorów. Reprezentacja ZSTiO wywalczyła II miejsce. Skład tworzyli: Sebastian Kociński (4 inb), Damian Bolewski (4 inb), Patryk Hojczyk (4 inb), Michał Bławat (4 inb), Michał Pietrzak (4 mg), Michał Kabaciński (4 mg), Marcin Bartkowiak (2 inb), Bartosz Sajdak (2 inb), Paweł Borkowski (2 inb), Piotr Gomoluch (2 m), Sławomir Harnot (2 m), Kamil Kasperczyk (1 ina), Filip Kędra (1 in-oze), Wojciech Pajdzik (1 in-oze). Podziękowania dla wszystkich kibiców za gorący doping. WF Team

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015