godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

DZIEŃ EKONOMISTY AD 2017

Zapraszamy całą społeczność szkoły na tegoroczne obchody Dnia ekonomisty. Warsztaty, zabawy i degustacja świątecznych smakołyków odbędzie się 18 grudnia – poniedziałek. Chętnych zapraszamy m.in. do udziału w grze terenowej: „Eko-ekspress”, grze komputerowej „Od bułki do spółki”, quizie ekonomiczno – świątecznym. Warsztaty poprowadzą pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Akademii Młodego Ekonomisty dr Bartłomiej Gabryś i pani Hanna Micińska – ekonomista, trener. Na pierwszej dużej przerwie do tańca – „Belgijka” porwie nas klasa II ekonomiczna, a na drugiej dużej przerwie zumbę poprowadzi pani Emilia Korż – instruktorka tańca. Na uczestników gier, quizów czekają nagrody. Życzymy udanej zabawy !
PS
Szkolne stoiska zapraszają na domowe wypieki świąteczne !

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015