godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

PulsHR_Day

15 listopada 2017 klasa III eko, pion ekonomiczny, uczestniczyła w HR Day w Katowicach. Odwiedzający wydarzenie mogli poznać najlepsze oferty pracy największych pracodawców w regionie, a pracodawcy – skutecznie dobierali kandydatów do pracy. PulsHR_Day to wydarzenie, gdzie w jednym miejscu kompleksowo można zadbać o swój rozwój i karierę w 5 specjalnie zaprojektowanych strefach tematycznych, łączących wiedzę, edukację i rozrywkę z profesjonalnymi konsultacjami oraz pośrednictwem pracy. Podczas targów można było posłuchać kilkunastu wystąpień na scenie otwartej, spotkać prezesów firm i doświadczonych menedżerów HR. Pracodawcy przedstawili aktualne oferty pracy oraz przeprowadzili wstępne rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami.

Gościem specjalnym był dr Mateusz Grzesiak – międzynarodowy trener i konsultant biznesu. Wysłuchaliśmy wystąpienia na temat: Create yourself – stwórz siebie i znajdź swoją drogę. O planowaniu celów, zarządzaniu czasem i wierze, że można więcej.

galeria

Katedra Ekonomii i Przedsiębiorczości

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015