godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Staży zagranicznych dla informatyków ciąg dalszy…

grenada-2018-01sOstatnio pisaliśmy o naszych trzech absolwentach, którzy powrócili z praktyk z Grenady po dziesięciu tygodniach nieobecności w kraju. Kilka godzin później w ich miejsce „wskoczyła” kolejna grupa praktykantów. W niedzielę w nocy, na krótko przed godziną 3:00, piętnastka naszych informatyków wyruszyła spod szkoły w kierunku lotniska w Krakowie. Są to tym razem: Jakub Bulla, Michał Cukier, Mateusz Grunszel. Dominik Gubała, Mateusz Hadryś, Michał Hyra, Dawid Kiesio, Mateusz Konieczny, Kamil Opach, Radosław Powałka, Mateusz Ptak, Bartłomiej Sęk, Marcel Stacherski, Dominik Szeliga oraz Norbert Świrk. Wszyscy oczywiście z obecnych klas trzecich informatycznych.
Cała eskapada wyglądała praktycznie dokładnie tak samo, jak ta grupy z zeszłego roku udającej się w to samo miejsce. Najpierw lot z Krakowa do Frankfurtu, a następnie do Malagi, z lądowaniem ok. godz. 14:00. Czasu było sporo, więc do godziny 19:00 zwiedzone zostały najważniejsze miejsca Malagi. W Grenadzie cała 15-stka pojawiła się natomiast ok. godz. 21:30. Tak jak zwykle, uczestnicy projektu zostali zakwaterowani w dwóch ogromnych apartamentach, gdzie od dzisiaj będą wiedli spokojne życie praktykanta. Dzisiaj zaczęli pełną parą. Najpierw spotkanie organizacyjne, a potem rozpoczęcie stażu w firmach, początek kursu języka hiszpańskiego i inne atrakcje. Do tego sporo słońca i znacznie wyższa temperatura. O tym wszystkim jednak w następnym njusie.
Przypomnijmy jeszcze tylko, że to już trzecia z czterech mobilności w ramach projektu. Dwie poprzednie to też wyprawy do Hiszpanii. Ostatnia odbędzie się natomiast w marcu 2018 i dotyczyć będzie ekonomistów i mechatroników. Nabór właśnie się rozpoczyna.

erasmuspluslogoProjekt „Przekonaj się czy twoje umiejętności zawodowe są wystarczające by zacząć karierę na europejskim rynku pracy” realizowany jest dzięki wsparciu Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+ - Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Styczeń 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Brak plakatu
› ferie zimowe
Data :  29 styczeń 2018
30
Brak plakatu
› ferie zimowe
Data :  30 styczeń 2018
31
Brak plakatu
› ferie zimowe
Data :  31 styczeń 2018

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015